Obecnie poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Stanowisko:

Frezer

Nr referencyjny:
T/M/F/03/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-05-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie wszelkich prac frezerskich na obrabiarce

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie min. zawodowe o kierunku mechanika, obróbka skrawaniem
  • dokładność i dbałość w wykonywaniu zadań
  • zaangażowanie i motywacja do pracy

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na obrabiarkach do metali

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia socjalne m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie opłat żłobków i przedszkoli
  • praca w dwuzmianowym systemie czasu pracy od poniedziałku do piątku
  • realna możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO
Wyślij zgłoszenie
kariera
Rozumiem