logo_TZMO_SA.jpg

Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Robotnik Magazynowy

Nr referencyjny:
L/RM/05/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-06-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa urządzeń magazynowych
  • sprawny i terminowy wyładunek oraz załadunek towarów
  • kompletacja i przygotowanie towaru do załadunku
  • porządkowanie i oznaczanie towarów
  • dbałość o stan powierzonego sprzętu i towaru

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • dokładność i dbałość w wykonywaniu zadań
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia socjalne in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie opłat żłobków i przedszkoli
  • praca w trzyzmianowym systemie czasu pracy od poniedziałku do piątku
  • ciekawa praca w nowoczesnym magazynie
  • realna możliwość awansu  w strukturach Grupy TZMO
Wyślij zgłoszenie
kariera
Rozumiem