logo.png

Obecnie Wipe&Go Sp. z o.o., firma produkcyjna należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Stanowisko:

Pomocnik operatora/ Pakowacz

Nr referencyjny:
GT/WG/POP/05/18
Spółka:
Wipe&Go Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-06-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dostarczenie, przygotowanie surowców do procesów produkcyjnych,
  • obsługa toku produkcji, obsługa maszyn,
  • transport wyrobów gotowych,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenia min. zawodowego o profilu technicznym,
  • samodzielna organizacja pracy własnej,
  • wytrwałość i systematyczność w działaniu,
  • gotowość do pracy wielozmianowej,

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w  zakresie obsługi maszyn produkcyjnych,
  • znajomość budowy maszyn,
  • znajomość podstaw obsługi PC excel.

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • realna możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO
Wyślij zgłoszenie
kariera
Rozumiem