Tricomed.jpg

TZMO SA to wiodący producent i dostawca artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Posiadamy 54 firmy w Polsce i za granicą, w których zatrudniamy ponad 7300 pracowników. Jesteśmy obecni na obszarze zamieszkałym przez 1/3 ludności świata. Nasze marki dostępne są na 65 rynkach – w Europie, Azji, Afryce, Ameryce i Australii.

Obecnie spółka Tricomed SA, należąca do Grupy TZMO, specjalizująca się w produkcji biomateriałów poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Nr referencyjny:
GT/T/SSM/005/18
Spółka:
TRICOMED SA
Miejsce pracy:
Łódź / Polska
Data ważności oferty:
2018-05-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w kreowaniu i rozwoju strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami poprzez profesjonalną obsługę
  • współpraca z dostawcami
  • przygotowanie ofert handlowych, prezentacji i materiałów reklamowych
  • prowadzenie szkoleń produktowych
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: filologia angielska, germanistyka
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego w mowie i w piśmie
  • znajomość pakietu MS Office
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • systematyczność i determinacja w realizacji celów
  • doskonała organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze handlu
  • znajomość drugiego języka obcego doskonała organizacja pracy własnej

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość awansu  w strukturach Grupy TZMO

Prosimy o dodanie następujących klazuli:

* - pola wymagane

kariera
Rozumiem