TRICOMED.jpg

Obecnie spółka Tricomed SA, należąca do Grupy TZMO, specjalizująca się w produkcji biomateriałów poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Nr referencyjny:
GT/T/SGM/02/18
Spółka:
Tricomed SA
Miejsce pracy:
Łódź / Polska
Data ważności oferty:
2018-02-28

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie i realizacja zamówień
  • kontrola i obsługa wysyłek w zakresie ilości
  • kontrola stanów magazynowych,
  • prowadzenie ewidencji magazynowej,
  • prowadzenie procesu zakupów
  • nadzorowanie i kontrolowanie zabezpieczenia majątku będącego na stanie magazynu

PROFIL PRACOWNIKA:

  • Wykształcenie: średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysokie zdolności organizacyjne
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 1/2 etatu
  • świadczenia socjalne
  • praca w jednozmianowym  systemie czasu pracy od poniedziałku do piątku
  • wpływ na rozwój firmy i innowacyjne rozwiązania

Prosimy o dodanie następujących klazuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w TRICOMED SA (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.))”.

kariera
Rozumiem