Obecnie FK Pollena Ewa SA, należąca do Grupy TZMO, specjalizująca się w produkcji kosmetyków poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Konsultant dermokosmetyczny

Nr referencyjny:
GT/PE/KD/02/18
Spółka:
FK Pollena Ewa SA
Miejsce pracy:
Południowo - wschodni region Polski / Polska
Data ważności oferty:
2018-05-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry i urody
  • przeprowadzanie badań skóry twarzy i głowy
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu oferty produktowej
  • monitorowanie rynku kosmetycznego

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku kosmetycznego
  • posiadanie prawo jazdy kat. B
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • entuzjazm i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i gotowość do licznych wyjazdów służbowych

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • systematyczne szkolenia
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dodanie następujących klazuli:

* - pola wymagane

kariera
Rozumiem