7c6ec9e70e007f6d1b7a87a19e507022_1307952812bella.png

Obecnie Bella Sp. z o.o., firma produkcyjna należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Mechanik

Nr referencyjny:
GT/B/M/03/18
Spółka:
Bella Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-06-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizację zadań z utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dokonywanie przezbrojeń linii produkcyjnych
  • prowadzenie planowej konserwacji i remontów maszyn

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenia min. zawodowego, kierunkowego (mechanika, budowa maszyn, mechatronika)
  • gotowości do pracy zmianowej
  • znajomość rysunku technicznego

Dodatykowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w przemyśle
  • doświadczenie w pracy na obrabiarkach konwencjonalnych
  • posiadanie uprawnień spawalniczych
  • posiadanie uprawnień wykonywania prac tokarskich, frezerskich

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • pracę z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realną możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO

Prosimy o dodanie następujących klazuli:

* - pola wymagane

kariera
Rozumiem