logo_TZMO_SA.jpg

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Konfekcjoner

Nr referencyjny:
DG/K/SZ/04/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Szczecin / Polska
Data ważności oferty:
2018-05-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • segregowanie oraz pakowanie bielizny operacyjnej i materiałów opatrunkowych zgodnie z określonymi wymaganiami
  • odpowiednie oznakowanie pakietów etykietami
  • przygotowywanie pakietów do sterylizacji oraz wydanie do wysyłki

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • dbałość o higienę i wysoka świadomość w tym zakresie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność w działaniu
  • motywacja do pracy

Dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERTA:

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie opłat żłobków i przedszkoli)
  • zatrudnienie w dwuzmianowym systemie czasu pracy
  • nowoczesne środowisko pracy
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
Wyślij zgłoszenie
kariera
Rozumiem